Milyonlarca gurbetçiye müjde: Sınır kapılarında beklemeye son!

Reklam

Avrupa’da milyonlarca gurbetçinin merakla beklediği Sıla Yolun’daki sınırlardaki trafik durumunu gösteren uygulama STD yayınlandı. App Store ve Google Play’den indirilebilen uygulama ile Sıla Yolu artık çile yoluna dönüşmeyecek!

Avrupa’da her yıl milyonlarca gurbetçi okulların tatil olması ile Sıla Yoluna düşerken, gurbetçilerin en büyük çilesi ise gümrük kapılarında bekleme süreleri. Özellikle Hırvatistan, Macaristan, Sırbistan ve Bulgaristan ile Yunanistan’a giriş ve çıkışlarda gurbetçiler bazı dönemler 10 saatten fazla beklemek zorunda kalıyor.

Sıcak ve yorgunluğun üstüne gelen gümrük kapılarında beklemeler sıla yolunu çile yoluna dönüştürürken, gurbetçiler tarafından tasarlanan STD (Sınır Trafik Durumu) uygulaması, bu sıkıntıları ortadan kaldırmaya hazırlanıyor.

Onclick Popunder

Konuyla ilgili Artı33’e bilgi veren STD sorumlusu Ersin Eroğlu, son derece etkili ve tüm sıla yolunu çıkacak olan gurbetçilere yardımcı olacak yeni bir uygulamayı sunmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade etti.

Kesin ve Güncel Bilgiler, Navigasyon Desteği

STD’nin sosyal medya grubu olmadığını hatırlatan Ersin Eroğlu şu ifadeleri kullandı:

“Sıla yolunda bulunan yolculara doğru ve güvenilir navigasyon desteği sunan bir uygulamadır. Bir takım Facebook grupları gibi, yaklaşık, kesin olmayan ve ihtiyaç duyduğunuz anda güncel olmayan bilgiler paylaşmıyoruz. İhtiyacınız olduğu zaman, anlık çıkış ve giriş yapmak istediğiniz sınır kaplılarını belirledikten sonra hemen bekleme sürelerini öğreniyorsunuz. Hemen STD’yi sorgulayıp akıllıca seyahat ediyorsunuz.”

App Store ve Google Play’den İndirilebiliyor

Eroğlu, uygulamanın tasarlanmasının uzun zaman aldığını belirterek, uygulamada yapay zeka tekniklerinin kullanıldığını ifade etti.

Uygulama https://std-vip.com/ web sitesinin yanı sıra App Store ve Google Play’den indirilebiliyor.

Uygulama 15 Ülkeyi Kapsıyor, 10 Dilde Kullanılabiliyor

Araba ile Türkiye’ye gidecek tüm gurbetçilere rahat ve bekleme olmadan bir seyahat için  uygulamayı kullanmalarını tavsiye eden Eroğlu, uygulamanın 15 ülkeyi kapsadığını ve 10 dil üzerinden kullanılabildiğini aktardı.

Ersin Eroğlu, STD (Sınır Trafik Durumu) gurbetçilerin en merakla beklediği mobil uygulama olduğuna değinerek gurbetçilere şu tavsiyelerde bulundu:

STD’yi sorgulayarak, tüm sınır kapılarındaki anlık bekleme sürelerini öğrenin. Çıkış ve Giriş yapacağınız ülkeleri belirtmeniz yeterli. Yapay zeka sayesinde doğru ve güvenilir anlık bilgi alın. Ayrıca, kullanıcılar kendi bekleme sürelerini paylaşarak, tüm yolcularada yardımcı alabilirler. STD uygulaması ile akıllıca seyahat edin ve telefonunuza uygulamayı indirerek yolculuğun tadını çıkarın. Muazzam bir yolculuk yaşayın.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz