Okulda asılı bulunan Türk çocuğu ile ilgili görgü tanığından korkunç iddia!

0
805
Reklam

Almanya’da 12 yaşındaki Anıl Ayan’ın, spor salonunda iple asılması olayında sır perdesi aralanamadı. Bir görgü tanığı, okulda iki kişinin Anıl’ı hırpalarken gördüğünü söyledi. Aile gerçeğin peşinde

Almanya’nın Saarland Eyaleti’nde bulunan Schmelz kasabasında yaşayan Zafer ve Ayten Ayan, oğulları Anıl’ın başına gelen olayı görenlerin ifade vermesini istiyor. Sabah gazetesind eyer alan habere göre gerçeği sadece Anıl’ın ve görgü tanığı çocukların bildiğini belirten aile, bilgisi olanların yardımını rica etti. Dayı Orhan Tekçe, “Kim ne gördüyse lütfen anlatsın. Biz kimseyi suçlamıyoruz. Sadece gerçeğin peşindeyiz” dedi.

BİRİ KAÇTI, İKİSİ GÖRDÜ

-Reklam-

Hastanede yaşam mücadelesi veren yeğeni Anıl’ı ilk gören kız çocuğunun anlattıklarına değinen Tekçe, “Bu kız, olay yerinden bir çocuğun hızla kaçtığını söyledi. Hatta orada 12 ve 16 yaşında iki Alman kardeşin de olduğunu anlattı. Bunlar yeğenimi görmüşler. Ama maalesef bu çocuklardan gerçeğin ne olduğunu öğrenemiyoruz. Okulda ise birbirlerine farklı şeyler anlatıyorlar” dedi.

OKULDA KONUŞULUYOR

Ortalıkta dolaşan iddialara göre olayı gören bir çocuk, poliste “Bir şey görmedim” demesine rağmen, okulda iki kişinin Anıl’ı hırpaladığını gördüğünü anlattı. İddiaların doğru olup olmadığı henüz belirlenemedi. İddiaların doğrulanamaması ve tanıkların konuşmaması aileyi üzüyor.

SÜREKLİ UYUTULUYOR

Baba Zafer Ayan, komada olan ve uyutulan oğullarından kan örneği alındığını, vücudunda hala morfinin etkisinin kalıp kalmadığının incelenmesi için laboratuvara gönderildiğini belirterek, “Gelecek güzel bir haberi bekliyoruz. Tekrar aramıza dönmesi için dua ediyoruz” dedi. Anne Ayten Ayan ise “Oğlumun başına tam olarak ne geldi, bilmiyoruz. Yeter ki nefes alıp versin, başka bir şey istemiyoruz” diye konuştu.

PROF. BİLGİN DEVREDE KÜÇÜK

Anıl için Prof. Dr. Yaşar Bilgin de devreye girdi. Çocuğun ailesi ve doktorları ile görüşen Bilgin, aileye moral verdi, çocukla hastanenin ilgilendiğini bildirdi. Orhan Tekçe, “Yaşar Hocamız bizi aradı, moral verdi. ‘Allah’tan ümidinizi kesmeyin, Anıl’ın yaşaması için her şey yapılıyor’ dedi. Bize gereken her şeyin yapıldığını söyledi. Sağolsun, yakından ilgilendi. Hepimiz Anıl için dua ediyoruz” diye konuştu.

Olay bu spor salonunda meydana gelmişti.

Anıl’ın asılı olarak bulunduğu ve ölmek üzereyken kurtarıldığı spor salonu… Burada 6 Haziran günü saat 19:00 sularında neler yaşandığı sırrını koruyor.

Kaynak: Sabah

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz