Pandemiye rağmen bu yaz 4 kişilik bir aile için Paris-İstanbul bilet fiyatı 3 bin 500 Euro

Reklam

Dünya, koronavirüs pandemisi nedeniyle tarihte görüşmemiş sıkıntılarla boğuşurken, geçen yıl yazın milyonlarca kişi, salgın nedeniyle tatil planlarını ertelemişti. Bu yıl da pandemi devam ederken, aşılamada yaşanan başarı, umutları artırdı.

Fransa’daki Türklerin büyük kısmı da geçen yıl erteledikleri ana vatan Türkiye ziyaretini bu yıl gerçekleştirmek istiyor. Ancak yaşanan pandemiye rağmen uçak biletlerinin el yaktığı ortaya çıktı. Pandemi döneminde attığı başarılı adımlarla dikkat çeken THY’nin bilet fiyatları da gurbetçileri zorlayacak

Paris-İstanbul 3 bin 488 Euro

Türk Hava Yolları ile Paris’ten 6 Temmuz’da okullar tatil olduktan sonra Türkiye’ye gitmek isteyecek 4 kişilik bir aile 3 bin 500 Euro’yu gözden çıkarmak zorunda. 10 Temmuz gidiş, 29 Ağustos dönüş planına göre yapılan hesaplamada, Paris’ten İstanbul Havalimanı’na yapılacak bir seyahatin 4 kişilik bir aileye maliyeti toplam ücreti 3 bin 488 Euro. Sadece İstanbul için belirlenen bu fiyat, iç hat uçuşlarının da eklemesiyle ise çok daha yukarlara çıkmakta.

Onclick Popunder
THY bilet fiyatı.

THY’nin pandemi önce 2019 yılının yazındaki fiyatları ise 4 kişilik bir aile için 4 bin 500 Euro civarındaydı.

Pegasus fiyatları da el yakıyor

Aynı dönemde Pegasus’un belirlediği fiyatlar ise Türk Hava Yolları’ndan çok farklı değil.

Pegasus bilet fiyatı.

Aynı tarihler için Paris’te oturan 4 kişilik bir ailenin Pegasus’tan İstanbul’a almak isteyeceği gidiş-dönüş bileti için 3 bin 23 Euro ödemesi gerekiyor.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz