İçişleri Bakanlığı duyurdu: QR kod olmadan Paris’e giriş yapılamayacak!

Reklam

2024 Paris Olimpiyatlarının başlamasına aylar kala hükümet yeni güvenlik önlemlerini açıkladı.  Müsabakaların yapılacağı bölgelere girişlerde QR kodu zorunluluğu getirildi.

Olimpiyat Oyunları sırasında Paris’in belirli bölgelerinde dolaşmak için bir QR Koduna ihtiyacınız olacak. Fransa İçişleri Bakanlığı, QR Kodu olmayanların Paris’e girişine izin verilmeyeceğini duyurdu. Bu kapsamda, 10 Mayıs’tan itibaren kimlik bilgilerini içeren QR kodu oluşturmak için çevrimiçi bir platform hizmete alınacak.

Güvenlik önlemleri sıkılaştırıldı

Özellikle polisin “tehlikeli şahıs” veya “terör şüphelisi” olarak fişlemiş olduğu kişilerin ve şüphelilerin olimpiyat alanına girmelerine izin verilmeyecek. Bu önlem, olimpiyatların huzur ve güvenliğini sağlamak amacıyla alınmış bir tedbir olarak açıklandı.

Onclick Popunder

Amaç Olimpiyat oyunlarının sorunsuz geçmesini sağlamak

Böylece, olimpiyatların başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve katılımcıların güvende olması için gerekli önlemler alınmış olacak. Bu uygulamalar sayesinde, Paris Olimpiyatları’nın sorunsuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesi hedefleniyor.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz