Senegalli yıldız Fransız spor kanalında Erdoğan eleştirilince isyan etti!

Reklam

Bir dönem Sivasspor’da da top koşturan Senegal asıllı Fransız futblcu Jacques Faty, Fransız televizyonunda katıldığı spor programında Cumhurbaşkanı Erdoğan eleştirilince isyan etti.

BFM Sport kanalında Futbol ile din ilişkisinin konuşulduğu programda program sunucularının Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı hedef alan söylemlerine Jacques Faty tepki gösterdi. Program sunucularından Daniel Riolo’nun Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı iyi biri mi sorusuna: Tabiki iyi biri. Ülkesi için çok iyi işler yaptı.”diye cevap verdi. Gazetecinin öyle mi sorusuna ise, ”Evet ben şahidim halkına daha çok hak tanıyor diye cevap verdi. Sunucunun Erdoğan’un kendisine muhalif kimseleri öldürdüğü yönündeki skandal açıklamasına ise Faty, Kimi öldürüyor? Doğru değil abartmayın. Ben İstanbuldayım.’diyerek cevap verdi.

Cahil insanları sevmiyorum, iftira atanlara hiç tahammülüm yok!

Program suncusu Gilbert Brisbois’in konunun hassas olduğunu söyleyerek araya girmesi üzerine ise Eski Sivassporlu yıldız, ”Herkesin fikrine saygı göstermek gerekir, ya da yapıcı bir şekilde tartışarak ilerleyelim. Ancak ben kapalı ve cahil insanları sevmiyorum. Heleki iftira atanlara hiç tahammülüm yok.” diyerek cevap verdi.

Onclick Popunder

!Türkiye çok yaşa, Tayyip’in arkasındayız!!

Kardeşi de Bursaspor’da top koşturan Jacques Faty BFM Sport kanalında katıldığı programı kendi Facebook adresinden Türkiye çok yaşa, Tayyibin arkasındayız etiketiyle paylaştı.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz