Şok iddia! Türk genci polis dayağı nedeniyle öldü

0
1767
Reklam

Alman polisi, Türk genci Güney Güngör’ü evinde gözaltına aldı. Geri getirip bıraktıklarında, Güney’in yüzü gözü dağılmış, vücudu morarmıştı. “Kalbim ağrıyor, uyuyunca geçer” dedi. Sabah yatağında ölü bulundu

Sabah’ın haberine göre korkunç olay, Almanya’nın Frankfurt Hattersheim kasabasında meydana geldi. Polisler, evinde gözaltına aldıkları 38 yaşındaki Güney Güngör’ü, birkaç saat sonra geri getirdiler. Yüzü gözü ve vücudunda morluklar bulunan Güngör, “Seni bu hâle kim getirdi’ diye soran kuzeni Özlem’e, ‘Polisler’ cevabını verdi. “Biraz uyursam düzelirim” dedi ve yattı.

SESLİ MESAJ DA BIRAKTI

-Reklam-

Bir kargo şirketinde çalışan Güney Güngör, sabah kuzeni Özlem tarafından, yatağında ölü bulundu. Özlem Güngör, ambulans çağırmak istediğini ancak kuzeninin “Bir şeyim yok. Kalbim ağrıyor. Uyuyunca geçer” dediğini anlatan Özlem Güngör, “Durumunu kötü görünce yanında kaldım ama sabah yatağında ölü buldum” dedi.

Şok iddia! Türk genci polis dayağı nedeniyle öldü

BENİ POLİSLER BU HALE GETİRDİ

Türkiye’ye izne giden Metin C., yakın arkadaşı olan Güney Güngör’ün kendisini 4 kez telefonla aradığını ancak çağrıları geç farkettiğini belirterek şunları söyledi: “4 kez aramış, sonra 2 sesli mesaj ve fotoğraf göndermiş. Mesajında kendisini polislerin bu hâle soktuğunu söylüyor. Bu belgeleri polise ilettim” dedi. Göngör’ün avukatı Andreas Fischer ise, “Polis şiddeti varsa gereken yapılacak” dedi.

CENAZE UŞAK’A GİDECEK

Güney Güngör’ün cenazesi otopsiden sonra memleketi Uşak’ta toprağa verilecek.

AİLE PERİŞAN OLDU

Acılı haberi Türkiye’de alan baba Rüstem ve anne Ülkü Güngör gözyaşlarına boğuldu. Acılı aile sakinleştirici iğnelerle ayakta durabiliyor.

Sabah

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz