SunExpress’den gurbetçilere çağrı: Şimdi ucuza al, gerekirse sonra değiştir!

Reklam

Avrupa’dan seyahatlerin açılması durumunda Türkiye’ye haftada 600 uçuş planladıklarını belirten SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade, erken rezervasyon yapan müşterilerine, 3 euro ek ödemeyle bilet tarihlerini iki gün öncesine kadar istedikleri gibi değiştirme imkânı sunduklarını söyledi. Glade, “Şimdi fiyatlar çok uygun. En iyisi şimdi rezervasyon yaptırın, sonra gerekirse değiştirin” dedi.

Alman Hava Yolları şirketi Lufthansa ile Türk Hava Yolları’nın (THY) ortak kuruluşu SunExpress’in Ticaret Direktörü Peter Glade, Türkiye’ye bu yaz, 27 ülke 50 havaalanından 52 destinasyona haftada 600 uçuş planladıklarını söyledi. Düsseldorf-Eskişehir seferlerinin yanı sıra Zonguldak ve kültür turizmi hedefli Hatay uçuşlarının da başlayacağını belirten Glade, Köln-Bonn havalimanından Bodrum’a Frankfurt’tan da Malatya’ya seferler olacağını açıkladı.

Fransa’dan da Lyon, Marsilya, Paris ve Basel-Mulhouse Havalimanı’ndan Türkiye’ye uçuşlar gerçekleştirecek.

Onclick Popunder

Türkiye ile Avrupa arasında seyahatlerin açıldığında Alman-Türk toplumunun ve Türkiye dostlarının Türk kültürünün, Türk dostluğunun ve Türk yemeklerinin tadını çıkaracaklarına inandıklarını ifade eden Peter Glade, rezervasyonlarla ilgili ileriye dönük şu aşamada bir tahminde bulunmanın zor olduğunu söyledi:

‘ŞİMDİ FİYATLAR ÇOK UYGUN’

“Paskalya öncesi Mayorka kapasitesine baktığımızda 2019’dakinin yüzde 40’ına ulaşılabileceğini tahmin ediyorduk. Ama Mayorka’ya seyahat açılınca 2019’un üzerine çıkıldı. Bu bizim için sürpriz oldu. Geçen yıl insanların çoğu Türkiye’ye gidip yakınlarını, akrabalarını, eş ve dostlarını göremediler. O nedenle bu yıl Türkiye’ye gitmek istiyorlar. Anadolu’daki destinasyonlara talep yoğun olacaktır. Ama seyahatlerin uçuştan çok kısa süre önce açılacağını ön görüyoruz.

Bu yıl seyahat edeceklere 3 ayrı ücret tarifesi olanağı sunacağız ve en çok yararlanılan ‘SunClassic’ tarifesine uçuş tarihini değiştirebilme imkânı tanınacak. Biraz daha fazla ödenen ‘SunPremium’ tarifesinde yemek var, daha konforlu koltuk var. Seyahatten iki gün önceye kadar uçuş tarihini değiştirmek mümkün. En uygun tarifemizde de 3 euro ek ödemeyle ‘Korona Garantisi’ olanağı sunuyoruz. Yalnız yolcu değil, eşi veya çocuğunun hastalanması durumunda uçuş tarihi istenilen şekilde değiştirilebilir. Şimdi fiyatlar çok uygun.

En iyisi şimdi rezervasyon yaptırın, sonra gerekirse değiştirebilirsiniz. Biz geçen yıl o zor dönemde birçok havayolu şirketleri uçuşlarını durdurduğu halde tüm yolcularımızın evlerine geri döndüğünden emin olana kadar Türkiye’den uçuşlarımızı sürdürdük. Çünkü biz, kendimizi yolcularımıza karşı her zaman sorumlu hissediyoruz ve sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.”

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz