THY ile Paris’ten Ankara’ya direk uçuşlar başladı!

Reklam

Türk Hava Yollarının (THY) Paris ile Ankara havalimanları arası tarifeli direkt uçak seferleri 31 Ekim’de başladı.

TAV Esenboğa Havalimanı’nda düzenlenen törenle Ankara’dan havalanan THY’ye ait uçak Paris Charles de Gaulle Havalimanı’na 31 Ekim’de TSİ 13.50’de geldi. Su takı ile karşılanan uçaktan inen yolculara THY ve havalimanı yetkililerince lokum ve makaron takdim edildi. 

Paris’ten Ankara’ya direkt uçuşla gidecek yolcuları taşıyan THY’ye ait uçak ise TSİ 14.50’de havalandı. Bu uçakta giden yolculara da Eyfel Kulesi anahtarlığı hediye edildi.

THY Paris Müdürü Hikmet Mesut Türkseven, bugün itibarıyla Paris-Ankara, Ankara-Paris uçak seferlerinin başladığını belirterek, bunun Fransa, Türkiye ve bu bölgede yaşayan vatandaşlara hayırlı olması temennisinde bulundu. Bu seferlerin başlamasının heyecanını ve mutuluğunu yaşadığını söyleyen Türkseven, vatandaşların Paris’ten Ankara Esenboğa Havalimanı’na direkt seferlerin başlamasından büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Türkseven, doğrudan uçuşların başlamasıyla yolcuların THY veya Anadolu Jet’in uçaklarıyla diğer illere de bağlantı sağlayabileceklerini söyledi.

Ankara-Paris karşılıklı uçuşları salı ve cumartesi günleri olmak üzere haftada iki gün gerçekleşecek.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz