THY yeni havalimanı uçuşlarına kampanya ile başladı: İstanbul-Paris 43 Euro

0
193
reklam

THY 29 Ekim’de açılışı gerçekleştirilen İstanbul Havalimanı’ndan Avrupa’daki ilk uçuşunu Paris’e gerçekleştirirken bilet fiyatlarında da kampanya yaptı.

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Havalimanı’ndan sefer yaptığı nokta sayısını 18’e yükselti. Yurt dışındaki ilk hedefler arasında Fransa’nın başkenti Paris de yer alırken, THY’nin Mart ayında kadar fiyatlarda indirime gittiği kaydedildi. 

İstanbul-Paris 43 Euro

İstanbul Havalimanı-Paris seferleri haftada 7 frekans karşılıklı olarak gerçekleştirilecek ve İstanbul çıkışlı bilet fiyatları tüm vergiler dahil gidiş-dönüş 129 dolardan başlıyor. 

THY’nin Inter sitesinde de yer alan bilet fiyatlarına göre 22 Ocak’ta İstanbul Paris uçuşu 43 Euro’dan satışa sunuldu. Paris-İstanbul uçuşlarını da 74 Euro’ya bulmak mümkün. Ancak bu fiyatların talep artması ile yükselmesi de söz konusu.

“Gördüğüm kadarıyla mükemmel bir havalimanı”

İstanbul’dan Almanya’nın Frankfurt şehrine yapılan ilk uçuşta yer alan Mecit Yerlikaya, bir haftalık tatil için İstanbul’da olduğunu belirterek, “Bilinçli olarak alınmadı, şanslıyız. Gördüğüm kadarıyla mükemmel bir havalimanı.

Vatanımıza, milletimize hayırlı, uğurlu olsun. Buraya gelişimiz kolay oldu. 35 dakikada geldik. Bilet fiyatları da uygun.” diye konuştu.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here