THY’nin gurbetçiye özel aile indirimi bu gece 12’de başlıyor

Reklam

Türk Hava Yolları, “Sebepsiz yere özlediysen; ver elini memleket” sloganıyla gurbetçiler için yeni bilet kampanyasını duyurdu. Kampanya bu gece 12’den itibaren başlıyor.

THY, Avrupa’da yaşayan ve memleket özlemi çeken gurbetçiler için “Sebepsiz yere özlediysen ver elini memleket” sloganıyla “Aile İndimi” yaptığını açıkladı. Kampanya hakkında bilgi veren THY, ailesiyle birlikte yaşadıkları ülkeden Türkiye’ye gidiş-dönüş yapacak gurbetçiler için yüzde 30 indirim yapacağını duyurdu.

İndirim için en az 3 en fazla 9 kişi olmak zorunda
Detaylı açıklama yapan Türk Hava Yolları indirimin; en az 3, en fazla 9 kişi için yapılan rezervasyonlarda geçerli olacağını duyurdu. Kampanya, tüm ekonomi sınıf uçuşlarda geçerli olup; kampanya kapsamında yapılan indirimlere vergi ve harçlar dahil değildir açıklaması yapıldı.

Onclick Popunder

Kampanya Bu Gece Başlayacak

Kampanyalı biletlerin satışının 28 Kasım’da başlayıp 4 Aralık’da biteceği kaydedilirken, ucuz biletlerin 1 Mayıs ile 30 Eylül tarihleri arasındaki uçuşlarda geçerli olacağı bildirildi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan AK Parti İstanbul Milletvekili Zafer Sırakaya da “Yurtdışında yaşayan vatandaşlarımızın memleket özlemini, Türkiye hasretini gidermek için bilet fiyatlarında indirim talebimizi hayata geçiren THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’a yurtdışı Türkler ve şahsım adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz