Transavia Paris, Lyon ve Nantes’tan Türkiye uçuşlarını artırıyor! Ankara’ya direk uçuşlar başladı

Reklam

Air France-KLM ortaklığına ait Transavia Hava Yolları, Paris, Lyon ve Nantes’tan İstanbul uçuşlarını artırırken, geçen yıl başlayan Paris-Ankara uçuşları da yoğun ilgi görüyor. 

Transavia France, 2022’de Paris Orly uçuşlarına 20 yeni rota ekledi. Şirket 2022 Eylül ayından itibaren Paris Orly havalimanından Ankara ve Bodruma direk seferler düzenlemeye başladı. Paris, Lyon ve Nantes’tan İstanbul’a halihazırda mevcut olan uçuşlara da ek seferler koyacağını duyurdu.
Air France-KLM ortaklığına ait Transavia Hava Yolları, Paris Orly Havalimanından haftada 4 gün, Lyon Saint Exupery Havalimanından ise haftada 2 gün İstanbul Havalimanına direkt uçuşlar gerçekleştiriyor.

Paris- Antalya, İzmir seferleri başlıyor

Öte yandan şirket Orly’den 22 Nisan’dan itibaren Antalya ve İzmir şehirlerine de direk seferler koyacağını açıkladı.
Transavia France, 2023 yazından itibaren seferleri 71 uçakla gerçekleştirecek.

Transavia France, 1965 yılında kuruldu.

Avrupa’nın en önemli havacılık grupları arasında yer alan Air France-KLM ortaklığı bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Transavia France, 1965 yılında kuruldu. Düşük maliyetli havayolu, 50 yılı aşkın bir süredir Avrupa’daki en güzel iş ve tatil yerlerine yolcu taşıyor. Transavia’nın sefer düzenlediği Hollanda ve Fransa’da toplam altı ana havalimanı bulunuyor. Havayolu şirketi buralardan toplamda 20 ülkeye sefer düzenliyorlar.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz