Türk şirketi Getir artık Paris sokaklarında

Reklam

Popülaritesini günden güne artıran Getir, Avrupa operasyonlarını genişletmeye devam ediyor. Yapılan açıklamalara göre Getir, Paris ve Berlin’de de hizmete başlamış durumda.

Son dönemde üst üste ‘yatırım’ haberleriyle gündeme gelen Getir, Avrupa’daki faaliyetlerini genişletmeye devam ediyor. Daha önce İngiltere’nin başkenti Londra ve Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da hizmet vermeye başlayan Getir, şimdi de Almanya’nın başkenti Berlin ve Fransa’nın başkenti Paris’te de kullanıcıların hizmetine sunulmuş durumda.

İlk günden bu yana yurt dışında ‘Getir’ ismi ile faaliyet göstermeyi hedeflediklerini ifade eden Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “6 ay gibi kısa sürede 4 önemli Avrupa ülkesinde faaliyete başladık” şeklinde konuşurken açıklamalarına şu şekilde devam etti.

-Reklam-

Sokaklar Getir moru ile renklenecek

Giriş yaptığımız ülkelerde, sahip olduğumuz bilgi birikimi ve teknolojik alt yapımızla operasyonumuzu hızla büyütebilme kabiliyetine sahibiz. Çok kısa zamanda Berlinlileri ve Parislileri Getir rahatlığı ile tanıştıracağımıza ve sokakları Getir moru ile renklendireceğimize inanıyoruz.”

Türk şirketi Getir artık Paris sokaklarında

Paris ve Berlin’de bu iki heceli Türkçe kelimeyi sevdireceğiz

Getir’in diğer kurucu ortağı Nazım Salur ise sosyal medya üzerinden yapmış olduğu açıklamada, “Berlin ve Paris’e de bu iki heceli Türkçe kelimeyi sevdireceğiz. Getir şu an itibariyle Türkiye, İngiltere, Almanya, Fransa ve Hollanda’da. Çalışmaya devam!” ifadelerini kullandı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz