Türkiye’de sözde fenomenden iğrenç paylaşım!

Reklam

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ünlenen Kerimcan Durmaz’dan skandal bir paylaşım geldi. Müstehcen görüntüler sonrası Durmaz’a büyük tepki yağdı. Sözde sosyal medya fenomeni hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Kerimcan Durmaz’ın paylaştığı video sosyal medyayın tartışma konusu oldu. Kerimcan Durmaz’ın videosuna tepkiler de geldi. Kerimcan Durmaz video ile ilgili açıklama yaptı.

Kerimcan Durmaz, sosyal medyanın magazin dünyasına kazandırdığı isimler arasında yer alıyor.

Onclick Popunder

Hemen hemen her paylaşımıyla konuşulan Kerimcan Durmaz, bu kez sosyal medya hesabından yapılan müstehcen paylaşım ile bir skandala imza attı.

Durmaz, kısa süre sonra skandal paylaşımı silse de video sosyal medyada hızla yayıldı. Kerimcan’a büyük tepki yağdı.

Kerimcan Durmaz’dan açıklama geldi

Kerimcan Durmaz paylaşımını sildikten sonra Instagram hesabı üzerinden açıklama yaptı.

Durmaz, kendisine ait olmadığını iddia ettiği skandal paylaşımın ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve şu ifadeleri kullandı:

Tarafıma ait olmayan uygunsuz içerikli gibi bir videoyu avukatıma iletmek istenirken sehven ve istemeden paylaşılmış olup, bu paylaşım için herkesten özür diliyorum. Bu video içeriğine benzer şekilde tarafıma sürekli olarak farklı hesaplardan uygunsuz pek çok video ve resim gönderilmektedir. Üzülerek bildiriyorumki yanlışlıkla paylaşılan bu video beni derinden sarsmıştır. Beni de son derece rahatsız eden bu durumda mağdur olmam sebebiyle, mesaj olarak gelen bu videonun sosyal medyada paylaşılması ile ilgili gerekli hukuki ve cezai yollara başvurulacaktır.

Hakkında suç duyurusunda bulunuldu

Bursa’da avukatlar Merve Saruhan Aydıngöz ile Melih Altıkardeş, Instagram hesabından müstehcen video paylaştığı iddia edilen sosyal medya fenomeni ve DJ Kerimcan Durmaz hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukatlar, milyonlarca takipçisi bulunan Kerimcan Durmaz’ın ’hayasızca hareketler’, ’cinsel taciz’ ve tespit edilecek diğer suçlardan cezalandırılmasını istedi.

Çocuk denecek yaşta takipçileri var

Şüphelinin çocuk denecek yaşta takipçilerinin olduğunu belirten avukat Merve Saruhan Aydıngöz ise “Ben bir anneyim, avukat olan arkadaşımın da iki çocuğu var. Bu görüntüleri çocukların izlediğini düşünürsek, geçirecekleri travmaları düşünemiyorum. Son günlerde artış gösteren cinsel istismarın toplumsal olarak infiale neden olduğu bu günlerde birçok takipçisi bulunan şüphelinin herkesin görebileceği şekilde hareket ve cinsel taciz içeren paylaşımlarda bulunması kamuoyu vicdanını ziyadesiyle rahatsız etmiştir. Kerimcanın hareketleri Türk toplumunun ahlak yapısına aykırıdır. Bizim gibi herkesi Kerimcanın paylaşımına tepki göstermeye davet ediyoruz. Bursa Cumhuriyet Başsavcılığına, dilekçenin İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına gönderilmesi için suç duyusunda bulunduk. Sulh Ceza Hakimliğinden de hesabının kaldırılması için müracaatımızı yapacağız” dedi.

Suç duyusunda bulunan iki avukat, daha sonra Bursa Adliyesinden ayrıldı.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz