Türkiye’den ev almak isteyen gurbetçi çift 32 bin Euro dolandırıldı!

Reklam

Uzun yıllardı Almanya’da yaşayan gurbetçi çift Alanya’dan ev almak isteyince başına gelmeyen kalmadı. Ödedikleri parayı geri isteyince darp edildiler.

Uzun yıllardan beri Almanya’da yaşayan ve tatillerini Alanya’da geçiren Mahmut Sami Şahin ve eşi Yasemin Şahin, iddiaya göre Alanya’da müteahhitlik ve emlakçılık yapan Y.M. isimli şahıstan ev satın alarak komşu oldular.

“32 bin Euro ödemiş olduk”

Emlakçının kendilerine bir ev daha satmak istediğini anlatan Şahin çifti, “Tosmur Mahallesi’ndeki bir ev için pazarlık yaptık ve anlaştık. Ancak evi teslim edeceklerini söyledikleri tarihte teslim etmediler. Bu arada toplamda 32 bin Euro ödemiş olduk. Aramızda anlaşmazlık çıktı ve pazarlık bozuldu” dedi.

Onclick Popunder

“Bize ve kızımıza saldırıp darp ettiler”

Ödedikleri parayı geri isteyen gurbetçi çift, Ödeyeceklerini söyledikleri halde ödemediler. Alacağımızı istedik diye kardeşleri ile birlikte bize ve kızımıza saldırıp darp ettiler. Avukatımız aracılığı ile hem alacak davası açtık hem de şikayetçi olduk. Hakkımızı kanunlar çerçevesinde aramaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandılar.

Kaynak: alanyamedya.com

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz