Türkiye’ye destek için TransferGo ile komisyonsuz para transferi yapabilirsiniz

Reklam

Dünyanın en hızlı büyüyen para transferi şirketlerinden biri olan TransferGo, geçtiğimiz günlerde Corona virüs nedeniyle Türkiye’ye gerçekleşen para transferi ihtiyacının arttığını belirtmişti.

30 Mart’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıkladığı #bizbizeyeteriz kampanyası doğrultusunda Türkiye’ye yapacağınız para yardımını TransferGo uygulamasını indirerek veya www.transfergo.com.tr adresine girerek komisyon ödemeden yapabilirsiniz.

Bunun için TransferGo’da ücretsiz bir hesap açmanız yeterli. İşleme başlamadan önce, Alıcılar bölümüne girerek aşağıdaki Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın hesap numarası bilgilerini aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi girin. İşletme hesabını seçmeniz gerekecektir. Daha sonra Para Gönder bölümünden ne kadar göndermek istediğinizi belirtip, para transferinin komisyon masrafı olmadan ertesi gün ulaşmasını sağlayacak Standart gönderimi seçin. Ödeme tipinde eğer banka havalesi seçtiyseniz, TransferGo’nun size ilettiği kendi hesap numarasına ekranda size gösterilen tutarı online bankacılığınızı kullanarak gönderin. Ödeme tipinde kredi kartı seçtiyseniz farklı bir işlem yapmanıza gerek yok.

TransferGo’nun websitesine gitmek için tıklayın: www.transfergo.com.tr

Eğer gönderimi nasıl yapacağınızla ilgili sorularınız varsa, TransferGo Türkiye’nin Facebook sayfasından özel mesaj yoluyla veya hello@transfergo.com adresine mail atıp Türkçe olarak destek alabilirsiniz.

Bu bir reklamdır!

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz