Umut Bozok Fransa’yı salladı

0
134

Fransa’nın Nimes takımında gösterdiği performans ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan Umut Bozok, katıldığı televizyon programında saha dışındaki hayatını izleyiciler ile paylaştı.

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Nimes’te forma giyen Ümit Milli Takımı oyuncusu Umut Bozok, Fransa’da bir televizyon programına konuk oldu. Yeşil sahada gösterdiği performans ile taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanan ve bir çok kulübü peşinde koşturan Umut, futbolculuk kariyerinden önceki hayatı ve müziği olan ilgili ile de herkesi büyüledi.

Programda ünlü olmadan önceki hayatını anlatan Bozok, “Babam kaynakçıydı, fakat kazandığı 5 kişilik bir aile için yetmiyordu. Düğünlerde saz çalıyordu aynı zamanda geçim sıkıntımızı çözmek için. Müzik sevgisini de bize o aşıladı. Babamla beraber çalışmak için birçok kez düğünlere katıldığım oldu.” açıklaması ile izleyenleri şaşırttı.

https://twitter.com/jplusun/status/1049064562258038784

Programın ilerleyen bölümlerinden Bozok yeşil sahalarda olduğu gibi müzikte de yetenekli olduğunu izleyicilere gösterdi. Stüdyoya getirilen piyanonun başına geçen Bozok, izleyicileri adeta büyüledi.(Milliyet)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here