Eyfel Kulesi’ni Türkiye’nin renkleriyle ışıklandırın!

Reklam

 

PARİS (Arti33)– Fransa’da 10 Haziran’da başlayacak Avrupa Futbol Şampiyonası boyunca ülkenin simgesi Eyfel Kulesi, her akşam şampiyonaya katılan bir ülkenin bayrağının renklerine bürünecek. Sosyal medyada en çok paylaşım yapılan takımın renkleri kule üstünde canlanacak.

Onclick Popunder

Paris Belediyesi ve Orange işbirliğiyle hazırlanan yeni projeye göre EURO  2016 boyunca Eyfel Kulesi spor severlerin desteğiyle ülkelerinin renklerinde ışıklandırılacak. 11 Haziran’dan itibaren her akşam taraftarlar sosyal medya üzerinden paylaştıkları mesajların yoğunluğuna göre Eyfel Kulesi’nin renklerini kendi ülkelerinin renklerine boyayacaklar !

Bunun için taraftarların yapmaları gereken tek şey var : Ülkelerinin hashtaglarını kullanarak facebook, instagram ve twitter üzerinden mesaj paylaşmak. Gece 00:01 ile ertesi gün akşam 09:30 arasında Twitter, Facebook ve Instagram‘da hakkında en çok paylaşım yapılan takımın renkleri kule üstünde canlanacak.  Mesela Türkiye için  #TUR yazarak…

Orange, eş zamanlı olarak sosyal medyadan gelen mesajların sayısına göre Eyfel Kulesi’nin ışıklarını en çok destek alan ülkenin bayrağının renkleriyle ışıklandıracak ve her akşam günün son maçının bitiminden 10 dakika sonra gece yarısına kadar Eyfel Kulesi o ülkenin renkleriyle kalacak.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz