Yeni evlenen gurbetçi genç, eşini getirmeye çalışıyordu! Acı haber geldi

Reklam

Almanya’nın Köln kentinde 1 Haziran Perşembe günü gece saat 12.00 sıralarında telefon etmek için evden çıkan 21 yaşındaki M.A. isimli (21) Türk genci, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından öldürüldü. Gencin ailesi, polisin cuma günü saat 17.00 sıralarında kendilerine haber vermesiyle cinayetten haberi oldu.

21 YAŞINDAKİ gencin amcası N.A., olayla ilgili Hürriyet’e konuştu: “Köln’ün Bilderstöckchen semtinde aynı binada oturuyoruz. Yeğenim rahmetli, perşembe gecesi amca oğluyla beraberdi. M.A., Türkiye’den yeni evlendi.

Bu aralar eşini Almanya’ya getirtmekle uğraşıyordu. Hatta bugünlerde de eşi Ankara’da dil sınavlarına giriyordu. Rahmetli yeğenim birkaç haftaya kadar kendi evine taşınmayı planlıyordu. Olay gecesi amca oğlunun evine gitmiş. Oradan da gece 12.00 sıralarında ayrılmış. Bildiğimiz sadece bu.

Onclick Popunder

Polis ertesi günü öğleden sonra babasını arayıp bildirmiş. ‘Oğlunuz, üzerinde darp izleri ile bulundu, otopsi yapılıp sizlere gelişmeler hakkında bilgi verilecek’ denmiş. Biz de öyle öğrendik. Hepimiz perişan olduk. Aradan iki gün geçti ancak henüz bizler de göremedik. Resmi soruşturmanın sonuçlarını bekliyoruz. Herhangi bir problemi yoktu, işi vardı, eşini buraya getirtmek için gece gündüz çalışıyordu. Çevresinde örnek gösterilen biriydi.”

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz