‘Zalim Dünya’da saygıyı hakeden tek lider’

Reklam

Artı33 Özel-Haber

Esed rejimi ve destekçilerinin ağır saldırısı altındaki Halep’te zulme maruz kalanların kurtarılması için seferber olan Türkiye’ye Fransalı Müslümanlardan büyük destek.

Onclick Popunder

Türkiye’nin Halep’te ateşkesin sağlanması ve Haleplilerin tahliyesinde oynadığı büyük rol sonrası, Fransalı Müslümanlar sosyal medyada Türkiye’ye teşekkür yağdırdı.

Müslümanlara hitap eden internet sitelerinde yer alan haberlerde de ”Bazıları konuşurken Türkiye bir tabur otobüsü Halep’e gönderdi”ifadelerine yer verildi. Haberde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uzayan ateşkes sürecini beklemeden otobüsleri Halep’e gönderdiği hatrlatıldı. Halep’te sıkışan binlerce,kadın, erkek ve çocuğun felaketten Türkiye’nin yardımıyla çıktığına değinildi.
pendant_que_certains_parlent__la_turquie_envoie_un_bataillon_de_bus_pour_evacuer_les_syriens_d_alep_-_halalbook

‘Zalim dünyada saygıyı hakeden tek lider’

Sosyal medyada konuyla ilgili yapılan yorumlarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a büyük destek verildi. Sana isimli kullanıcı, zalim dünyada saygıyı hakeden tek lider Erdoğan”olduğunu söyledi. 

‘Türkiye vatanı için canını verecek millete sahip’

Addine isimli kullanıcı da iyiki Türkiye’nin dünya siyasetinde olduğuna dikkat çekti. Türkiye’nin güçlü bir ulusa, cesaretli ve vatanı için canını vermeye hazır bir millete sahip olduğunu söyledi.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz