Acil!! Fransa’da yaşayan 14 yaşındaki Türk gencinden haber alınamıyor

Reklam

Fransa’da 14 yaşındaki bir Türk gencinden cuma gününden beri haber alınamıyor.

Paris ile Troyes şehirleri arasında kalan küçük bir kasaba Traînel’de yaşayan Trabzonlu Ficil ailesinin 14 yaşındaki çocukları Tolga’dan cuma gününden beri haber alınamıyor.

Cuma sabahı okula gitmek için çıktığı evine bir daha dönmeyen Tolga’nın son olarak okulunun bulunduğu Nogent sur Seine şehrinde görüldüğü belirtildi. Nogent’da bisikletle dolaştığı görülen Tolga’nın gara doğru gitti ve bisikletinin de garda bulunduğu duyuruldu.

Akşam Tolga’nın eve dönmemesi üzerine ailenin yaptığı kayıp başvurusu sonrası, 2002 doğumlu ve 185 boyundaki Tolga’nın bulunması için Nogent-sur-Seine jandarması çalışma başlattı. Bisikletin tren garında bulunması nedeniyle arama çalışmaları Paris bölgesi ile Romilly ve Nogent bölgelerine de kaydırıldı.

Kahverengi saçlı ve mavi gözlü olan Tolga’nın kaybolduğu gün üzerinde çizgili gri ve pembe renkli bir tişört bulunuyordu.

Ailenin büyük korku yaşadığı kayıp ile ilgili en ufak bilgi edinenlerin aileye 0783678647 numaralı telefondan bilgi vermesi rica edildi. Ya da 03 25 39 81 36 numaralı telefondan Nogent-sur-Seine polisine ulaşmaları istendi.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz