AJet’ten gurbetçilere müjdeli haber: “Türkiye uçuşları daha ekonomik olacak”

Reklam

Türkiye’nin ucuz havayolu şirketi AJet, Türkiye uçuşlarında gurbetçiler için sürekli yeni kampanyalar yapacaklarını duyurdu.

Almanya’nın Hamburg kentinde düzenlenen, havacılık sektörü fuarına katılan AJet’in Genel Müdürü Sarp, AJet’in büyümesine ve ekonomik bilet kampanyasına ilişkin değerlendirmede bulundu. Gurbetçiler için kampanya yapacaklarını söyleyen Sarp, “Biz maliyetlerimizi aşağı çektiğimiz müddetçe hem gurbetçi vatandaşlarımızın daha ekonomik seyahat edebilmeleri için sürekli kampanyalar yapacağız.” dedi.

“Kampanyalarımız sürecek”

Geçtiğimiz günlerde gurbetçi yolcular için aile indirimi kampanyası yaptıklarını söyleyen Sarp, “Biz maliyetlerimizi aşağıya çektiğimiz müddetçe hem gurbetçi vatandaşlarımızın hem de Türkiye’de yaşayan vatandaşlarımızın daha ucuz ve ekonomik seyahat edebilmeleri için sürekli kampanyalar yapacağız. Gurbetçi vatandaşlarımız için yakın zamanda yine kampanyalar planlıyoruz. Onların Türkiye’ye daha fazla gelmeleri için ailece ziyaretlerini yapabilmeleri için hasretleri dindirebilmeleri için elimizden geldiğince, mümkün olduğunca sık kampanya yaparak onların daha fazla uçmasını ve daha ekonomik uçmalarını sağlamayı planlıyoruz.”

Onclick Popunder

Gurbetçi sezonu için çalışmalar sürüyor

‘Yoğun sezon’ olarak adlandırılan haziran, temmuz ve ağustos ayına yönelik çalıştıklarını belirten Sarp, yolcularını emniyetli, sağlıklı ve konforlu bir şekilde gidecekleri yerlere ulaştırmayı hedeflediklerini ifade etti.

“Sistemlerimiz oturdu”

AJet ile havacılıkta büyük bir projeyi hayata geçirdiklerini dile getiren Sarp, dünyaya bakıldığında 80-90 uçakla kurulan hava yolu olmadığını belirtti. Sarp, “Bu kadar büyük bir networkte uçan hava yolu yok. Sistemler başta biraz aksadı. Mart ayında, 31 Mart’ta başladık. Şu anda sistemlerimiz oturdu, geliştirmeleri yapıyoruz.” diye konuştu.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz