Avrupa’da benzersiz kampanya! Almanya-Türkiye 19 Euro! Fransa listede yok

Reklam

Son dönemde uçuş ağını hızla artırarak gurbetçiler arasında popülaritesini giderek artıran Corendon Hava Yolları benzersiz bir kampanya başlattı. Şirket 1-8 Ekim arasında online satışa sunduğu biletlerde Avrupa’nın birçok ülkeseinden Türkiye’ye 1 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçma imkanı tanıdı. Ancak Corendon’un uçtuğu ülkeler arasında Fransa’nın olmaması, Fransalı gurbetçilerin kampanyadan yararlanmasını engelliyor.

“Fark Yarat” sloganıyla yıl boyu yolcularını mutlu edecek bir çok kampanya sunan Corendon Airlines, 2021 – 2022 kış sezonu için de benzersiz bir kampanya duyurdu. 1-8 Ekim 2021 tarihleri arasında, www.corendonairlines.com adresinden uçak bileti satın alan yolcular, 1 Kasım 2021 – 31 Mart 2022 arasındaki uçuşlar için kişi başı sadece 1 Euro+vergi ücretlerini ödeyerek uçacak. Üstelik bilet alırken rezervasyonlarına dönüş uçuşunu da ekleyenler, ekstra %10 indirim daha kazanacak.

“İlklerin Havayolu” Corendon Airlines, Promo bilet tipinde geçerli olacak kampanya ile uçuş deneyimini farklı bir boyuta taşıyacak. “1 Euro + Vergilerle Uçak Bileti” kampanyası ile yolcular, 2021 – 2022 kış sezonunda çok uygun fiyatlarla Corendon Airlines’ın eşsiz seyahat hizmetini deneyimleyebilecekler.

Onclick Popunder

Sadece internet sitesi alımlarında geçerli olacak

Avrupa’yı başta Türkiye olmak üzere en popüler tatil destinasyonlarına direkt uçuşlarla bağlayan Corendon Airlines’ın bu benzersiz kampanyası sadece www.corendonairlines.com adresinden yapılan rezervasyonlarda geçerli olacak.

“1 Euro + Vergilerle Uçak Bileti” kampanyası ile ilgili detaylı bilgilere şu adres üzerinden ulaşılabiliyor:
https://www.corendonairlines.com/tr/kesfet/kampanyalar/1-euro-vergilerle-ucak-bileti-kampanyasi

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz