4 yaşındaki çocuk kayboldu: bulana 800 bin 600 Euro ödül!

Reklam

Avustralya’da yaşayan bir ailenin 4 yaşındaki kızı 6 gün önce kayboldu. Kaybolan kızın  ailesi, Cleo’yu bulana ya da bulunmasına aracılık edecek kişilere 800 bin 600 euro (1 milyon dolar) ödül vereceklerini duyurdu.

Avustralya’nın batısında yaşayan bir aile, 4 yaşındaki kızlarının aniden  ortadan kaybolmasıyla kahroldu. Her yerde kızlarını arayan  aile, 6 gündür haber alamadı. Bir an önce kızlarına kavuşmak isteyen aile , küçük Cleo’nun bulunması için 800 bin 600 euro ödül ortaya koydu.

Kamp yaparken kayboldu

WA Başbakanı Mark McGowan, 16 Ekim Cumartesi günü Batı Avustralya’nın Carnarvon kasabasının kuzeyinde bir kamp yerinde ailesinin kurduğu çadırdan kaybolduktan sonra geniş çaplı aramalara rağmen bulunmayan 4 yaşındaki Cleo Smith ile ilgili açıklamada yaptı.

Onclick Popunder

Küçük kızın şüpheli bir şekilde kaybolmasıyla polis harekete geçti  soruşturmayı  desteklemek amacıyla Smith’i bulana veya bulunmasını sağlayacak bilgiyi getirene 800 bin 600 euro ödül verileceğini açıklayan Başbakan McGowan, “Bütün Batı Avustralyalıların aklı, hayal bile edilemeyecek kadar zor bir zaman geçiren Cleo’nun ailesinde. Cleo’nun yeri hakkında bilgisi olan herkesin bu bilgiyi polise vermesini rica ediyorum.” dedi.

100’den fazla polisin görevlendirildi

WA Emniyet Müdür Vekili Col Blanch, kayıp kızı bulabilmek için 100’den fazla polisin görevlendirildiğini belirterek “Cleo’yu canlı bulacağımızdan umutluyuz ancak güvenliğinden ciddi endişe duyuyoruz.” dedi.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz