Bir Havayolu Şirketi Daha Kabin Bagajına Ücret Almaya Başladı!

Reklam

Air France-KLM ortaklığına ait Transavia, Pegasus ve EasyJet’in ardından Corendon hava yolları da el bagajlarından ücret almaya başladı.

Son zamanlarda pek çok havayolu şirketi el bagajlarını ücretli yaptığını duyurmuştu. Gurbetçilerin en çok tercih ettiği havayolu şirketlerinden olan Pegasus, ekonomi sınıfı için ücretsiz bagaj hizmetini kaldırmıştı.

Fransa’nın en ucuz havayolu şirketi olan Transavia Hava Yolları, Nisan ayından itibaren kabin bagajlarının ücretlerinin 15 Euro olacağını duyurmuştu.

Onclick Popunder

Şimdilik Hollanda uçuşlarında geçerli

Son olarak Corendon Hava Yolları’da yolcuların kabin bagajlarından ücret alacağını duyurdu. Corendon’la uçacak yolcular el bagajları için 15 Euro ödemek zorunda kalacak. Şirketten yapılan açıklamada el bagajları ücreti şimdilik sadece Hollanda uçuşları için geçerli olacak.

Türkiye’de otelleri var

Corendon Turizm Grubu bünyesinde kurulan Corendon Airlines, Türk tescilli bir hava yolu operatörüdür. Corendon Turizm Grubu çatısı altında ayrıca Hollanda ve Belçika merkezli tur operatörleri; Avrupa, Türkiye ve Karayipler’de otelleri bulunan bir otel zinciri ile incoming şirketi yer almaktadır.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz