Böyle sorumsuzluk olmaz! Fransa’da anne bebeği babaya bırakıp diskoya gitti baba da…

0
37
reklam

Fransa’da 30 yaşındaki bir kadın, 18 aylık bebeğini boşanmak üzere olduğu kocasına bırakarak diskoya gitti. Adam da çocuğu evde tek başına bırakıp arkadaşlarıyla başka partiye gitti. Çocuk polis tarafından evin kapısı kırılarak kurtarıldı.

Fransa’nın batısındaki Côtes-d’Armor bölgesinde meydan gelen olayda, anne babası tarafından evde yalnız bırakılan 18 aylık bebek polis tarafından kurtarıldı.

Akşam saatlerinde bebeğin anne, çocuğu ayrılmak üzere olduğu kocasına bırakarak diskoya gitti. Ancak kendisi de gece diskoya gitmek isteyen adam, çocuğu evde yalnız bırakıp kapıyı kilitleyerek o da diskoya gitti. Gece 2:30 sularında kadının haber vermesiyle ortay açılan olayda, polisler evin kilitli kapısını kırarak küçük çocuğu kurtardı.

Kadın kurtarılan çocuğu arkadaşına bırakarak yeniden eğlenceye döndü. Gece 4:30 sularında ise sarhoş adam polise başvurarak kapısının kırıldığı şikayetinde bulundu. Karakola da araçla gittiğini söyleyen adam gözaltına alındı. Sabaha kadar nezarethanede tutulan adam sabah serbest bırakıldı.

Sorumsuz baba hakkında soruşturma başlatıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here