Cani anne partiye gitmek için bebeğine votka içirdi…Bebek öldü

0
131
reklam

Rusya’da vahim bir hadise meydana geldi. Bir anne, arkadaşlarıyla beraber partiye gitmek istiyordu ancak çocuğu bir türlü uyumuyordu. Çocuğunu uyutmak için içki yöntemine başvurdu ve böylece ölümüne sebep oldu.

Rusya’nın Belgorod Oblast bölgesinde yaşanan vahim bir hadise dikkat çekti. Bir anne, arkadaşlarıyla beraber partiye gitmek istiyordu fakat 8 aylık bebeği uyumuyordu. Bebeğini bir türlü uyutamayan anne çirkin bir yönteme başvurdu. İddialara göre anne, çocuğun uyuması için ona votka içirdi. Bunun üzerine fenalaşan bebek bir süre sonra hayatını kaybetti.

İddialara göre anne daha önce çocuğu dört defa hasteneye götürdü ancak doktorlar çocuğun virüs enfeksiyonu aldığını ve hastanede tedavi altına alınması gerektiğini söyledi. Ancak annenin çocuğa evde kendisi bakmak istediği için hastaneye yatırmadığı ortaya çıktı. Rusyalı anne, çocuğunun bir türlü uyumaması nedeniyle ona sürekli votka içiriyordu ve böylece ağlamalarını da kesmek istiyordu. Ancak aşırı derecede votka almasından ötürü zehirlendiği ve hayatını kaybetti ortaya çıktı..

Hem anne hem de çocuğun üvey babası yaşanan hadiseden dolayı tutuklandı ve yargılama sürecindeler.  Üvey babanın tutuklanmasının altında yatan sebep ise annenin votka içirdiğini bilmesine rağmen engellememiş olması. Şimdi herkes ikili hakkında nasıl bir karar verileceğini merakla bekliyor.

Ahaberci

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here