Cumhurbaşkanı Erdoğan: Avrupa geçen seçimlere göre çok farklı, Cumhur İttifakı’nın oyu çok fazla olacak!

Reklam

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu yıl yurt dışında Cumhur İttifakı’nın oyunun bir önceki seçimlere mukayese edilemeyecek derecede fazla olacağını söyledi.

TVNET yayınına konuk olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilen canlı yayında, Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeleri değerlendirdi.

14 Mayıs’taki Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’ne 9 gün kaldığı anımsatılarak tabloyu nasıl gördüğünün sorulması üzerine Cumhurbaşkanı Erdoğan, hafta içi Karadeniz’de olduğunu belirterek, meydanlarda muazzam bir coşku olduğunu ifade etti.

Onclick Popunder

Cumhur İttifakı’na verilecek destek, bundan öncekilerle mukayese edilemeyecek kadar fazla

Erdoğan yurt dışında verilen oyları da hatırlattı. Yurt dışı seçmenlerin seçimlere katılımlarının yüksek olduğunu belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Avrupa, geçen yıla göre şu anda çok farklı. Ciddi manada bir katılım şu anda yurt dışında söz konusu. Ben inanıyorum ki yurt dışındaki oy kullanımında inşallah özellikle Cumhur İttifakı’na verilecek oy, Cumhur İttifakı’na verilecek destek, bundan öncekilerle mukayese edilemeyecek derecede fazla olacak” dedi.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz