Fransa bu fotoğrafı konuşuyor: Macron’a sarılıp orta parmağını gösterdi

Reklam

Fransa’nın Amerika kıtasındaki deniz aşırı toprağı Saint Martin’i ziyaret eden Cumhurbaşkanı Macron’un 2 yarı çıplak erkekle verdiği poz ülkede büyük tartışma yarattı.

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un Saint Martin’i ziyaret i sırasında iki çıplak genç ile çektirdiği fotoğraf büyük tartışma yarattı. Cumhurbaşkanının sol tarafında Macron’un eski bir hırsız, sağında ise üst tarafı çıplak pantolonunu yarıya kadar indirmiş ve orta parmağını gösteren biri yer aldı.

Sosyal medyada hızla yayılan fotoğrafa özellikle muhalefet kanadından sert tepki geldi. Aşırı sağcı lider Marine Le Pen, fotoğrafın kabul edilemez olduğun söyledi. Le Pen, “Kızgınlığımızı ifade etmek için söyleyecek hiçbir kelime bulamıyoruz. Fransa bundan çok daha iyisini hak ediyor. Bu kabul edilemez.” dedi.

Onclick Popunder

“Nasılsan öyle davranırlar”

Cumhuriyetçiler milletvekili Valerie Boyer ise Cumhurbaşkanı Macron’un küçük bir çocuğun kendisine Manu diye hitap etmesine sinirlenip Bana sayın cumhurbaşkanı diyeceksiz sözlerini hatırlattı, “Nasılsan öyle davranılırsın.” dedi.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz