Fransa’da 1 Euro’ya izolasyon imkanı! Piyasanın lideri Türk firması açıklıyor

Reklam

Fransa’da hükümet, ısı yalıtımı sorunu çeken düşük gelirli ailelere yardım etmek için devreye soktuğu Enerji Dayanışma Paktı projesi büyük ilgi görüyor. Projeyi uygulayan şirketlerden olan ve 9 yılda binlerce müşterisine devlet desteği ile enerji tasarruf imkanıma kavuşturan Türk şirketi Sun Renov Patronu Ramazan Özlü ile konuştuk. Özlü dileyen herkesin kendilerin 01 69 21 21 70 numaralı telefondan da ulaşabileceğini söyledi. 

Fransa’da hükümetin enerji tasarrufunu artırmak için başlattığı Enerji Dayanışma Paktı büyük ilgi görüyor. 2023 yılında 40 bin ailenin yardımdan yararlanarak evlerinin izolasyonunu ücretsiz gerçekleştirdikleri aktarıldı. Hükümetin 2024 yılında da 250 milyon Euro’luk bütçeyi, bu maksatlar ayırdığı kaydedildi.

Sun Renov patronu Ramazan Özlü

2016 yılında başlayan proje ile hükümet, ısınma için gaz ve elektrik kullanımını azaltarak enerjiden tasarruf etmek istiyor. Bu projeden yararlamak isteyen ailelerin ize bazı şartları yerine getirmesi gerekiyor.

Onclick Popunder

Türk firması Fransa’nın önde gelen şirketleri arasında

Ancak piyasada devletin yardımını suistimal eden birçok sahte şirketin olduğu belirtiliyor. Artı33’e konuşan ve 10 yıla yakın dış cepheden çatıya kadar ısı yalıtım projeleri gerçekleştiren Sun Renov şirketinin patronu Ramazan Özlü, vatandaşları uyardı.

Aslen Gaziantepli olan 44 yaşındaki Türk patron, 22 yıldır inşaat sektöründe olduğunu belirterek, 2015’den beri de binaların enerji, dış yalıtım, izolasyon gibi tüm enerji tasarruf ihtiyaçlarını karşılayan Sun Renov şirketi ile piyasanın önde gelen firmaları arasına girdiklerini söyledi.

Tanımadığınız firmaya iş yaptırmayın

Ramazan Özlü, izolasyon, çatı izolasyon, dış cephe iç izolasyon, ısı pompası, termodinamik su ısıtıcısı gibi bir binaların tüm enerji ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek, Fransa’da tüm bu ihtiyaçlar için devlet desteğinin olduğunun altını çizdi. Ancak birçok sahte firmanın piyasada vatandaşları dolandırdığına da dikkat çeken Türk patron, “Devletin verdiği desteği alıp işi yapmadan gidenler var, vatandaşa kredi zorla aldıranlar var, piyasada bilmediğiniz tanımadığımız firmaya iş yaptırmayın” ifadelerini kullandı.

1500 eve ısı yalıtım gerçekleştirdik

Birçok vatandaşın mağdur olduktan sonra kendilerine geldiğini söyleyen Ramazan Özlü, onun için önceden evlerini teslim edecekleri şirketlere dikkat edilmesi çağrısında bulundu.

Kendilerinin bugüne kadar 1500 evi sorunsuz bir şekilde ısı yalıtımını gerçekleştirip sahiplerine teslim ettiklerini söyleyen SUN RENOV’un patronu, tüm resmi işlemleri kendilerinin hallettiğine de dikkat çekti.

“1 Euro’ya ısı yalıtım için sadece bizi aramaları yeterli”

İzolasyon yaptırmak isteyen ailelerin kendileri ile irtibata geçmesinin yeterli olduğunu söyleyen Özlü, Yapılan kısa süreli faturada, yardım hakkı bulunan aileler için her türlü resmi işlemi kendilerinin yaptığını belirterek, Ailelerin yapması gerekenin ise şirkete vereceği 1 Euro’luk çeki hazırlamak olduğunu söyledi.

Bu imkandan ev sahibi ve kiracıların da yararlanabileceğini söyledi.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz