Fransa’da 3 aylık bebek vurularak öldürüldü! Annesi ağır yaralandı 

Reklam

Fransa’da açılan ateş sonucu ağır yaralanan üç aylık bebek, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Bebeğin babası ve arkadaşı gözaltına alındı. 

Paris’e yakın Essonne departmanına bağlı Milly-la-Foret’te korkunç bir olay yaşandı. 3 aylık kız bebek silahla vurularak öldürüldü.

Bebeğini evde kanlar içinde bulduğunu söyleyen baba, bebeği hastaneye götürdü. 54 yaşındaki baba ağır yaralı bebeğini hastanede bırakarak, “Eşim de vuruldu o da ağır yaralı siz bebekle ilgilenin ben onu da alıp geleceğim” diyerek hastaneden ayrılıp bir daha dönmedi.

Onclick Popunder

3 aylık bebek kurtarılamadı

Olay yerine giden Jandarma ekipleri 39 yaşındaki kadını evin yakınında bir yerde kanlar içinde buldu. Sağlık ekipleri tarafından hastaneye kaldırılan annenin durumu ağır. Silahla vurulan bebek ise kısa süre sonra hayatını kaybetti.

Baba ve arkadaşı tutuklandı

Soruşturmayı derinleştiren güvenlik ekipleri, 3 aylık bebeğin babasını ve 67 yaşındaki bir kişiyi gözaltına aldı. Evry Cumhuriyet Başsavcılığınca başlatılan soruşturma sürerken babanın kızını ve eşini öldürüp öldürmediği sorusu hala netlik kazanmadı.

 

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz