Fransa’da 4 çocuk annesi Türk kadın öldürüldü! Cesedi ormanda bulundu

Reklam

Fransa’da 4 çocuk annesi 25 yaşındaki Türk kökenli Y.Ç’nin cansız bedeni ormanda bulundu. Polis baş şüpheli olarak eski kocayı gözaltına aldı.

Fransa’nın Strasbourg kentinde meydana gelen olayda, 25 yaşındaki 4 çocuk annesi Y.Ç’nin cansız bedenine polis şehrin kuzeyindeki Vandenheim ormanında buldu. Polis cinayet sonrası soruşturma başlatırken, Y.Ç’nin ortadan kaybolduğu gün evine gelip kadını dövdüğünü itiraf eden eski koca gözaltına alındı.

Cinayeti kabul etmedi

Sorguda genç kadını öldürdüğünü kabul etmeyen şüpheli, eşini başka erkeklerle görüştüğünü ileri sürerek onu darp ettiğini, ancak cinayeti kendisinin işlemediğini ileri sürdü. Ayrıca cinayet günü 4 çocuğunu da alarak bir yakınına bıraktığını da kabul etti.
Öte yandan soruşturmayı derinleştiren polis, şüpheli eski kocanın genç kadının evine

gittiğinde yanında bir arkadağı olduğunu da tespit etti. Euronews’de yer alan habere göre Gözaltına alınan bu şahıs, kadının kaybolduğu gün şüpheli eski koca S.Ö’nün arabasıyla bazı yerlere götürdüğünü ve içinde esrar olduğunu zannettiği 60 kiloluk bir sandık taşıdığını itiraf etti.

Tutuklandı

Tarif edilen yerlere giden polis talihsiz kadının gömülü cesedini ve onu taşımak için kullanılan sandığı buldu. Strasbourg Savcılığı, esrar kaçakçılığı gibi farklı suçlardan sabıkası olan eski kocayı kasten cinayet, arkadaşını da yardımdan tutukladı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz