Fransa’da 8 yaşındaki çocuk öğretmeni ile polisleri bıçakla tehdit etti

Reklam

CE2’ye giden 8 yaşındaki çocuk öğretmen ile polisleri bıçaklamakla tehdit etti. 

Polis kaynaklarının Le Figaro’ya verdiği bilgiye göre, 8 yaşındaki bir çocuk 22 Mart Cuma günü Saint-Étienne’deki (Loire) Saint-Charles özel ilkokulunda öğretmenini ve polis memurlarını bıçaklamakla tehdit etti.

Kendisi de öğrenciler tarafından uyarılan CE2 öğretmeni tarafından tehditler konusunda uyarılan okul müdürü, sabah 9’dan kısa bir süre önce derhal sınıfa girmiştir. Çocuğun okul çantasında iki bıçak bulundu.

Onclick Popunder

Olaya yakın bir kaynağa göre, daha önceki şiddet davranışları nedeniyle tedavi altında olan çocuk okuldan atıldı ve ailesi çağrıldı. Okul müdürü Cuma akşamı erken saatlerde şikayette bulundu.

“Küçük çocuk ve ailesiyle görüşüldü. Çocuk henüz 8 yaşında ancak kendisine yöneltilen suçlamaları reddediyor. Saint-Étienne Cumhuriyet Savcısı David Charmatz Le Figaro’ya verdiği demeçte, “Yaşı herhangi bir kovuşturmaya engel teşkil ediyor ve gerçekleri yaptırılan psikolojik veya psikiyatrik değerlendirmeler ışığında analiz edeceğiz” dedi.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Sitemizde yayımlanan haberlerin her türlü hakkı www.arti33.com‘a aittir. Haberin linki kaynak olarak gösterilmeden alınan haberler için hukuki işlem başlatılacaktır.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz