Fransa’da bir dairenin gider borusunda parçalanmış insan cesedi bulundu!

Reklam

Fransa’nın Rhone iline bağlı Saint-Priest bir evde tıkanan bir boruya müdahale etmek üzere çağrılan bir tesisatçılar kanalizasyon borusunda yeni parçalanmış insan cesedi buldu.

Saint-Priest kentinde tıkanan kanalizyon borusunu açmak için giden su tesisatı şirketi çalışanları giriş katın kanalizyon borusunda gördükleri karşısında adeta şok oldu. Müdahaleyi gerçekleştiren ekipler kanalizasyon borusunda elleri ve ayakları parçalanmış bir cesetle karşılaştı.

Lyon savcılığından yapılan açıklamada, “17 Ocak 2023 tarihinde, saat 11.40 sularında, Saint-Priest kentinde bir apartmandaki tıkalı bir boruda insan kalıntılarının bulunmasının ardından polise müdahale çağrısında bulunuldu.”

Onclick Popunder

Elektrikli testere kullanmış

Polisin çevrede yaptığı araştırma sonucunda binadan çok uzak olmayan bir çöp kutusunda,  üzerinde kanlar olan bir elektrikli testere buldu. Kurban, kayıp olduğu bildirilen ve kaçak olduğu düşünülen genç bir adam olabileceği üzerinde duruluyor. Lyon savcılığı derhal kasıtlı adam öldürmeye ilişkin bir soruşturma başlattı.

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz