Fransa’da çalıştığı iş yerinde kalp krizi geçiren gurbetçi hayatını kaybetti!

Reklam

Fransa’nın Colmar kentinde yaşayan Karamanlı gurbetçi Ahmet Tekinyer geçirdiği kalp krizi sonucu yaşamını yitirdi. Son 1 ayda 5 gurbetçi kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Fransa’nın Almanya sınırındaki Colmar’da ikamet eden ve aslen Karaman’ın Taşkale köyünden olan 51 yaşındaki gurbetçi Ahmet Tekinyer, iş yerinde çalışırken kalp krizi geçirdi.

Hastaneye kaldırılan Tekinyer, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Gurbetçinin cenazesi memleketinde toprağa verileceği bildirildi.

Onclick Popunder

Son 1 ayda 5 gurbetçi kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

Vannes şehrinde yaşayan ve aslen Artvinli olan 50 yaşındaki gurbetçi Ayhan Taşcı, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetmişti.

Bordeaux kentinde yaşayan ve aslen Samsun Çarşamba nüfusuna kayıtlı gurbetçi Erkan Odabaş geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Le Mure şehrinde yaşayan ve aslen Nevşehir olan gurbetçi Celalettin Kartal 46 yaşında geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Yine Paris’te yaşayan Giresunlu Yunus Doğan ve Gümüşhaneli Soner Gürbüz’de kalp krizi geçirerek hayatlarını kaybetmişti. Fransa’da son 1 ayda 5 gurbetçi kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz