Fransa’da kadın cinayetlerine Emine Bulut’lu tepki: Ölmek istemiyorum!

Reklam

Fransa’da kadınlar eski eşi tarafından kızının gözleri önünde bıçaklanan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Emine Bulut için Louvre Piramidi üzerine ve sokak duvarlarına “#ölmekistemiyorum” yazdı.

Eylül ayında Fransa’da Julie Duoib isimli bir kadın Emine Bulut gibi, birlikte yaşadığı erkek tarafından katledilmişti. Genç kadın öldürülmeden 48 saat önce polise “Birlikte yaşadığım eski partnerim, hafta sonu çocukları zorla yanına almak istiyor. Ruhsatlı silahı var, beni öldürecek…” diyerek başvuruda bulunmuştu. Polis ise “Ancak o silahı size doğrultursa ruhsatı geri alabiliriz…” yanıtını vermişti.

Fransa’da Türk asıllı Gülçin Kaplan isimli kadın ise, savcılığa defalarca şikayetçi olmasına rağmen bir önlem alınmamış ve Türk eşi tarafından öldürülmüştü.

NE OLMUŞTU?

Kırıkkale’de eski eşi Fedai Baran (43) tarafından bıçaklanan Emine Bulut’un (38), hastanede hayatını kaybetmeden önce olay yerinde çekilen son görüntüsü ortaya çıkmış, görüntüde Emine Bulut, “Ben ölmek istemiyorum” derken, yanında bulunan 10 yaşındaki kızı F.B.B.’nin “Anne lütfen ölme” diyerek ağladığı görülmüştü.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz