Fransa’da karısı ile kayınvalidesini öldüren Türk’e ömür boyu hapis cezası

Reklam

Fransa’da, 2016 yılında boşanma aşamasında olduğu eşi ile kayınvalidesini öldüren 51 yaşındaki Süleyman Kızılarslan müebbet hapis cezasına çarptırıldı.

Fransa’nın Evreux şehrinde 2016 yılında meydana gelen olayda, Afyonkarahisarlı Kızılaslan ailesinin Belçika’da yaşayan damatları Süleyman Kızılaslan, ailevi geçimsizlik yüzünden anne ve babasının yanına yerleşen eşini ve kayın validesini silahla öldürüp, kayın pederini de ağır yaralamıştı.

Müebbet hapis cezası aldı

Cuma günü Eure Temyiz Mahkemesi’nde görülen davada, cinayet zanlısı Kızılarslan, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Fransız medyası, 5 gün süren duruşmadan Süleyman Kızılarslan’ın pişmanlık duymadığını yazdılar.

Onclick Popunder

Olay 2016’da yaşanmıştı

2016’da yaşanan olayda, Fransa’nın Evreux şehrinde yaşayan Afyonkarahisarlı Kızılaslan ailesinin Belçika’da yaşayan damatları Süleyman Kızılaslan, bir süre önce ailevi geçimsizlik yüzünden anne ve babasının yanına yerleşen eşini ikna etmek için Fransa’ya geldi. Eşinin Belçika’ya dönmek istememesi üzerine çıkan tartışmada Süleyman Kızılaslan, çocuklarının önünde silahla eşini ve kayın validesini öldürüp, kayın pederi ve aynı zamanda dayısı olan Mahmut Kızılaslan’ı ağır şekilde yaralamıştı.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz