Fransa’da seri sapık dehşeti! Bir şehirde paniğe yol açtı

Reklam

Polis, Rennes’de (Ille-et-Vilaine) çok sayıda tecavüz ve tecavüz girişiminde bulunduğundan şüphelenilen 24 yaşındaki bir adamın kimliğini tespit etmeyi başardı. Salı günü gözaltına alınan şahıs “bir dizi” suç işlediğini kabul etti.

Fransa’nın Rennes şehrinde Savcı Philippe Astruc, “bir dizi tecavüz ya da tecavüz girişimi” gerçekleştirdiğinden şüphelenilen 24 yaşındaki genç bir adamın Salı günü Rennes’de tutuklandığını söyledi. Mayotte, Mamoudzou’da 2000 yılında doğan şüpheli gözaltına alındı.

Sapık Dehşeti: Sokakta saldırdı

Yargıç, bu olayların çoğunun “Eylül ayından bu yana Rennes’de kamuya açık alanlarda (…)” meydana geldiğini açıkladı. “Bu aşamada, beş olay üzerinde çalışıyoruz” ve adam “bunların bir kısmını zaten kabul etti (…)” diye ekledi.

Onclick Popunder

Tutuklanmasının “gerçek bir rahatlama” olduğunu belirten yargıç, “bölgesel suç bölümünün (DCT)” “dikkate değer” çalışmasını ve “titiz soruşturmasını” övdü.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Not: Artı33 haberleri izinsiz başka medya tarafından kullanılamaz

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz