Fransa’da Türk çocuğu tramvayda cinsel tacize maruz kaldı!

Reklam

Fransa’da 12 yaşındaki Türk çocuğu tramvayda cinsel tacize maruz kaldı. Cezayir vatandaşı sapık 1 ay hapis cezasına çarptırıldı. Anne ise verilen karara isyan etti.

Fransa’da tramvayda 12 yaşındaki Türk çocuğuna cinsel saldırıda bulunan bir kişi 1 ayı kapalı olmak üzere toplmak 6 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Fransa’nın Saint-Étienne şehrinde meydana gelen olayda tramvayda 12 yaşındaki bir Türk çocuğu, bir sapığın cinsel tacizine maruz kaldı. 36 yaşında olduğu belirtilen Cezayir vatandaşı sapık, çocuğu elle birkaç kez taciz etti. Eve giden küçük çocuk olayı annesine anlattı. Çocuğu ile birlikte hemen polise giden anne, Artı33’e yaptığı açıklamada, polisin kendileriyle ilgilenmediğini iddia etti. Türk anne, ”Kimse bizi dinlemedi. İnanmak istemedi, orali bile olmadılar.”ifadelerini kullandı. Bunun üzerine oğluyla birlikte şehir merkezinde sapığı aramaya çıkan anne, adamı bularak polislere teslim etti.

Onclick Popunder

Piskolojim bozuk dedi suçlamaları reddetti!

5 aydır Fransa’da olan ve oturum başvurusunda bulunduğu kaydedilen 36 yaşındaki sapık ise suçlamaları kabul etmedi. Tramvayın dolu olduğunu ve biletinin olmadığını savunan sanık, kontrolcüleri kontrol etmek için sürekli döndüğünü söyledi. Ayrıca kendisinin eşcinsel olduğunu ve Cezayir’de ailesinin uyguladığı baskı nedeniyle pisikolojik destek almak için Fransa’ya geldiğini iddia etti.

Kamera kaydında taciz anı net görülüyor

Ancak tramvay içerisindeki kamera kayıdında, sanıkın küçük çocuğa yönelik cinsel tacizinin çok açık görüldüğü ortaya çıktı. Buna rağmen sanığa verilen 1 aylık cezaya ise anne isyan etti.

Anneden Türkiye’nin Lyon Başkonsolosluğu’na çağrı

Çok büyük bir adaletsizliğe maruz kaldıklarını kaydeden anne, oğlunun olay sonrası piskolojisinin bozulduğunu kaydetti. ‘Oğlum artık tramvaya yanlız binmeye korkuyor’ ifadelerini kullandı.

Türk anne, Türkiye’nin Lyon Başkonsolsoluğu’na da çağrıda bulunarak kendilerine hukuki olarak destek verilmesi çağrısında bulundu.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz