Fransa’da Türk genci, otoparkta başına poşet geçirilmiş halde bulundu!

Viry-Chatillon, dimanche 23 octobre 2022. C'est dans cette allée qui mène au parking et à la station essence du Leclerc de Viry-Chatillon que l'accident s'est produit.
Reklam

Fransa’da 22 yaşındaki Türk gencinin cesedi, Leclerc otoparkında kafasına poşet geçirilmiş şekilde bulundu. Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Fransa’da başkent Paris’in güneyindeki Viry-Chatillon’da 22 yaşındaki bir Türk gencinin cansız bedeni, başına poşet geçirilmiş şekilde Leclerc otoparkında bulundu.

22 yaşındaki adam Pazartesi gecesi arabasında başına plastik bir torba geçirilmiş halde cansız olarak bulundu. Olayın intihar olup olmadığının belirlenmesi için soruşturma başlatıldı.

Onclick Popunder

Üniversiteye gidiyordu

Olay, kurbanın bir arkadaşının ihbarı ile ortaya çıktı.  Evry-Courcouronnes Üniversitesi’nde öğrenci olduğu öğrenilen Türk gencinin Grigny’deki evlerine dönmemesi, büyük endişeye neden olurken,  ailesi ve arkadaşları genci aramaya başladı.

Genç adamdan haber alamadığı için endişelenen bir arkadaşı, telefon bilgilerini kullanarak  yerini tespit etti.

İntihar izi

O akşamın ilerleyen saatlerinde arkadaşı aracının izini sürdü. 22 yaşındaki öğrenci arka koltukta yatarken bulundu. Yüzünü plastik bir torba örtüyordu. Polis ayrıca cesedin yanında bir helyum tüpü ve bir hortum buldu. İlk bulgular öğrencinin birkaç saat önce öldüğünü gösteriyor.

Olaya yakın bir kaynak, “Görünüşe göre intihar gibi görünüyor. Ancak bu aşamada kesinlik yok. Bazı kontroller yapmamız gerekiyor” deye kaydetti.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Yasal Uyarı! Arti33 İçerikleri Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz, Kanuna Aykırı Ve İzinsiz Olarak Kopyalanamaz.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz