Fransa’da vahşice öldürülen gurbetçi 100 yerinden bıçaklanmış!

Reklam

Fransa’da önceki gün gölette bulunan cesedin birkaç gün önce kaybolan gurbetçi gençe ait olduğu ortaya çıktı. 

Fransa’da Rennes’in güney batısındaki Apigné göletlerinde bulunan cesedin bir süredir kayıp olan Muşlu gurbetçi Muhyettin Aydın’a ait olduğu ortaya çıktı.

Gurbetçi genç vahşi cinayete kurban gitmiş

Ouest France gazetesinde yer alan habere göre sabah yürüyüş yapanların haber vermesiyle vahşi cinayet ortaya çıkarıldı. Polisin yaptığı incelemede, gölette bulunan cesedin ellerinin arkadan bağlandığı, vücuduna da ağıt bir beton blok bağlandığı belirlendi.

-Reklam-

En az 100 kez bıçaklanmış

Rennes kenti yakınlarında bulunan Apigne Gölü’nde su yüzeyinde bulunan bir cesedin Aydın’a ait olduğu belirlendi. Çevrede yürüyüşe çıkanlar tarafından bulunan cesedin en az 100 kez bıçaklandığı anlaşıldı. Bıçak darbeleriyle paramparça edilen bedenin, daha sonra ellerinin arkasından beton bir bloka bağlanarak göle atıldığı ortaya çıktı.

Soruşturmayı cinayet bürosu devraldı

Soruşturmanın bu hafta başından itibaren cinayet bürosu ekipleri tarafından yürütüleceği bildirildi. Polis yetkilileri, olaya ilişkin yaptığı araştırmada Aydın’ın aynı kentte yaşayan üç çocuklu bir Türk aileyle bağlantısı olduğunu tespit etti.

3 çocuk babasıydı

Tüyler ürperten vahşi cinayetinle ilgili soruşturma başlatan polis, Aydın’ın kaybolmadan önceki gece kahvede olduğunu tespit etti.

Görgü tanıklarının ifadesine göre kahvede otururken 23.00 sularında kendisine gelen bir telefon sonucu çıktığı belirlendi. Otomobiline binerek uzaklaşan Aydın’dan bir daha haber alınamadı.  Yakınları, 3 çocuk babası 35 yaşındaki Muhyettin Aydın’dan Cuma gününden beri haber alamadıkları gerekçesiyle kayıp başvurusunda bulunmuştu.

kaynak: sabah

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz