Fransa’da yaşayan gurbetçi evi bırakıp Trabzon’a koştu!

Reklam

Fransa’da yaşayan fanatik Trabzonsporlu gurbetçi Taner Yarımbaş, ev alacağı gün Trabzonspor’un şampiyonluk maçına denk gelince ev almayı bıraktı şampiyonluk kutlamaları için Trabzon’a gitti..

Trabzonspor’a duyduğu aşkı anlatan Yarımbaş, “Trabzonspor benim için ne ifade ediyor, anlatmak istiyorum. Biz yurt dışında yaşıyoruz. Fransa Lyon’dan geldim. Aylar öncesinden Altay maçında kupayı alabileceğimizi düşünerekten Trabzon’a bilet aldım. Pazartesi dönüş bileti olarak bilet almıştım. Yarın da Olimpiyat Stadı’na gideceğiz. Aylar öncesinden biletimi aldım. Bizim eşimizle bir projemiz var. Ev projemiz var, arsa almaya çalışıyoruz. O da tesadüf aldığım bilet tarihlerine denk geldi. Noterde imzamız. Hanım, ‘İptal et.’ dedi. Ben de yapamayacağımı söyledim. ‘Nasıl yapamazsın ya! Bizim için hangisi daha önemli?’ dedi. Ben de ‘Trabzonspor benim için daha önemli.’ dedim. Bizim için o kadar önemli. Hanım hak verdi. ‘Git!’ dedi. Bir şekilde kendimizi ayarlıyoruz. Ayarlayacağız da…” ifadelerini kullandı.

ONLARIN HAKLARINI ÖDEYEMEYİZ

Şampiyonlukta emeği geçen herkese teşekkür eden ve takıma desteğini sürdüreceğini de kaydeden Yarımbaş, “O kadar duygusalız ki öncelikle Sayın Başkan Ahmet Ağaoğlu’na, ondan sonra Abdullah Avcı’ya, bize bu mutluluğu yaşatan futbolculara sonsuz teşekkür ediyoruz. Onların haklarını ödeyemeyiz. Biz elimizden geleni yapacağız. Destek olacağız, tribüne gideceğiz. Buradan Olimpiyat Stadı’na gideceğiz. Formamızı alacağız. Ne gerekiyorsa yapacağız. Onlar da bizi mutlu etmeye devam etsinler.” şeklinde konuştu.

-Reklam-Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz