Fransa’da yeni çılgın tarife: 30 GB internet sınırsız konuşma 2.99 Euro

Reklam

Fransa’da telefon operatörleri arasında rekabet kızıştı. Kampanyalar ardı ardına gelmeye başladı. Artı33 olarak bu hafta Fransa’daki en iyi 3 telefon tarifesini sizin için araştırdık.

Ekim ayında kampanyalarını açıklayan telefon operatörleri içerisine en dikkat çekici kampanya Auchan Telecom’a ait. Ünlü şirket, 30 GB’lık internet ve sınırsı konuşma paketinin yer aldığı tarifeyi 7 Ekim’e kadar 2.99 Euro’dan satışa sundu. Kontratsız tarifede, 6 ay sonra ise ücret 12 Euro’ya yükselecek.

Auchan Telecom’da 30 GB 2,99 Euro.

NRJ Mobil’de 60 GB İnternet 4,99 Euro

Diğer bir dikkat çekici kampanya ise NRJ Mobile’e ait. Şirketten yapılan duyuruda, 60 GB internet sadece 4,99 Euro’dan satışan sunulduğu açıklandı. Herhangi bir kontrat mecburiyeti olmayan tarifede bu fiyat ilk 6 ay için geçerli olurken, daha sonra ise 16,99 Euro’ya çıkacak.

Ayrıca yurtdışında da sınırsız aramanın yanı sıra 3 GB’lık internet kullanımı mümkün. Kampanyadan yararlanmak için son tarih ise 16 Ekim. NRJ Mobile müşterileri, Orange ve SFR vericilerini kullanabiliyor.

Bouygues’de 50 GB 11,99 Euro

Diğer bir kampanya ise Bouygues Telecom tarafından açıklandı. Şirket, 9 EKim’e kadar 50 GB internet ve sınırsız konuşmanın yer aldığı tarifenin ücretini 11,99 Euro’ya çekti. Ayrıca bu tarifeden yararlananlar Avrupa’da da 6 GB’Lık internet kullanım hakkına sahip olacak.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz