Gurbetçi ailenin bahçesine gök taşı düştü! 200 bin Euro teklif ettiler

Reklam

Yıllardır Almanya’da yaşayan gurbetçi Mahmut Şahin’in evinin bahçesine gök taşı düştü. Binlerce Euro teklif edilmesine rağmen gök taşını satmayı düşünmediğini söyledi.

Almanya’nın Schleswig-Holstein eyaletine bağlı Elmshorn kentinde yaşayan gurbetçi Şahin ailesi bahçelerine düşen gök taşının hikayesini anlattı. “İlk başta bahçedeki deliğin gaz kaçağı ya da kimyasal bir reaksiyondan kaynaklandığını düşündük. Bir gök taşı düşmüş olabileceği hiç aklımıza gelmedi ve hemen itfaiyeyi aradık. Ancak daha sonra kızım bunun bir gök taşı olabileceğini söyledi ve mıknatısla test etti” dedi.

200 bin Euro teklif ettiler

Evlerinin bahçesine gök taşı düşmesinin çok düşük bir ihtimal olduğunu ve büyük bir şans olduğunu ifade eden Şahin hem telefonla hem de şahsen birçok koleksiyonculardan teklif aldıklarını ve en yüksek teklifin şu anda 200 bin Euro civarında olduğunu söyledi.

Onclick Popunder

Satmayı hemen düşünmediklerini söyleyen Şahin, “İlk önce beklemeyi düşünüyoruz. Gök taşı geçici olarak başkaları tarafından görülebilir, belki bir müzede sergilenebilir” dedi.

 

 

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz