Gurbetçi ailenin evine giren hırsızlar yediler, içtiler alem yapıp gittiler!

Reklam

Gurbetçi ailenin evine giren hırsızlar evde bulunan balık konservesini, sucukları yedikten sonra fotoğraf makinesi, laptop ve 35 yıllık içki koleksiyonu da çalarak kaçtı.

Almanya’da yaşayan Ali Eteke ve Hülya Eteke çiftinin Merkezefendi ilçesinde, dubleks villasına camını kırarak giren ve 2 kişi oldukları tahmin edilen hırsızlar, evdeki balık konservelerini yiyip, toplam 13 şişe viski ve rakıyı içerek alem yaptı. Hırsızlar Ali Eteke’nin 35 yıldır biriktirdiği koleksiyonundaki birçoğu artık üretimi olmayan 50 şişe kadar rakı ve viskiyi de çaldı.

Şikayetçi oldular

Hırsızlık olayı, Eteke çiftinin geçen hafta Denizli’ye gelmesiyle ortaya çıktı. Evi darmadağın bulunca şaşıran Eteke çifti, polisi arayıp şikayetçi oldu. Polis evdeki boş içki şişelerinde parmak izi incelemesi yaptı.

Onclick Popunder

“6 bin Euro zararım var”

Toplam 6 bin euro zararı olduğunu söyleyen gurbetçi, “Böyle bir olayla ilk defa karşılaştık. Komşular da hiçbir şey duymamış. Hırsızların içeriye ne zaman girdikleri ve burada ne kadar yaşadıkları belli değil. Fotoğraf makinemi, laptopumu, ve 50 şişe alkol vardı onu bile çalmışlar. Evde alemlerini yapıp, zevkini sefasını sürüp, gitmişler” dedi.

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz