Hollanda, cesur Türk anneyi konuşuyor! Satırlı soyguncuyu toz beziyle kovaladı

Reklam

Hollanda’da oğlunun fırınını işleten Latife Peker, dükkanı soymak için gelen satırlı soyguncuyu toz bezi ile kovaladı. Peker’e çok sayıda destek mesajı yağdı.

Deventer kentinde yaşayan Konyalı Latife Peker (48), oğluna ait fırının başında duruyordu. O esnada dükkana hırsız girdi ve Peker, fırına elinde satır ile giren soyguncuyu toz bezi ve cam sille püskürttü.

O anlar güvenlik kamerasına yansırken Latife Peker, yaptığı hareketle ülkede ‘cesur anne’ ilan edildi. Peker’e çok sayıda destek mesajı yağdı. Görüntülerde cesur fırıncı, hırsıza elindeki bez ve temizlik malzemeleri ile vurmaya başlayınca neye uğradığını şaşıran satırlı soyguncu, bir müşterinin de fırına girmesiyle çareyi kaçmakta buluyor.

Onclick Popunder

“O an ölüm aklıma gelmedi”

Soyguncu içeriye girdiği anda temizlik yapan üç çocuk annesi Peker, “İçeriye giren biri kasaya yöneldi. Elimde temizlik bezi ve cam silme deterjanı vardı. Bez ile hamle yaptıktan sonra boğuşmaya başladım. O sırada içeriye bir müşteri girdi. Onu da görünce kaçmaya başladı. Aniden gelişti. Elinde satır olduğunu fark etmedim. Ölüm aklıma gelmedi.” dedi.

https://youtube.com/shorts/6lFJZ5uYUVA?feature=share

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz