Hollandalı Babel ve Alman Kruse İstiklal Marşı’nı ezbere okudu

0
696
Reklam

Türk Telekom Stadı’nda santra vuruşu öncesinde İstiklal Marşı okunurken, seremonide yer alan Galatasaray’ın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel ile Fenerbahçe’nin Alman yıldızı Max Kruse’nin İstiklal Marşı’na eşlik ettiği görüldü. İki yıldızın bu jesti büyük beğeni topladı.

Galatasaray ile Fenerbahçe arasında oynanan dünya derbisinden önce yapılan seremoni sırasında oldukça dikkat çeken bir görüntü ekranlara yansıdı. Fenerbahçe’nin sezon başında Werder Bremen’den transfer ettiği Alman futbolcu Max Kruse, İstiklal Marşı’nı okudu.

Kruse’nin İstiklal Marşı’na eşlik etmesi yayıncı kuruluş tarafından da bir süre ekrana getirildi. Max Kruse’un yanı sıra Galatasaraylı futbolcu Ryan Babel’in de İstiklal Marşı’na eşlik ettiği görüldü.

-Reklam-

 Oynadığınız ülkeye karşı saygı duymanız önemli

İstiklal Marşı’nı okumasıyla ilgili gelen soru üzerine Max Kruse, “Geldiğim ilk günden beri söyllüyorum, dil konusunda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Oynadığınız ülkeye karşı saygı duymanız önemli. Ülkeye ait hissetmek için İstiklal Marşı’nı öğreniyorum. Türkçe konusunda da kendimi geliştirmeye çalışıyorum.” açıklamasını yaptı

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz