İnşaat firmasından gurbetçiye çağrı: Döviz bozdurup gelene 20 bin indirim

Reklam

Ankara’da bir inşaat firması, döviz bozdurana ev satışlarında 20 bin lira indirim yaptıkları bir kampanya başlattı.

Başkent’teki bir inşaat firması, miktarı fark etmeksizin, elindeki dövizi bozdurup dekontunu getirene, yeni projesindeki ev satışlarında 20 bin lira fazladan indirim yapma kararı aldı.

Kampanyayı gerçekleştiren Ünsal Group Yönetim Kurulu Başkanı ve Müteahhit Orhan Ünsal, “Hepimizin bildiği gibi ülkemiz çok zor günlerden geçiyor Özellikle, Amerika merkezli bir ekonomik abluka altında. Aslında, Cumhurbaşkanımızın ifade ettiği gibi, ‘bu bir ekonomik savaş.’ Cumhurbaşkanımızın çağrısına uyarak, ‘Nasıl bir katkı sağlayabiliriz, bu ekonomik ablukayı nasıl kırabiliriz, bu anlamda biz ne yapabiliriz?’ diye düşündük” dedi.

Onclick Popunder

Bir katrilyonluk katkı hedefleniyor

Ankara’nın Eryaman Bölgesinde “Meva Şehir” adıyla bir emlak projesine sahip olduklarını belirten Ünsal, “Projemiz yaklaşık bin 800 konutlu bir proje. İçinde AVM’si, okulu olan konsept bir proje ve kaynak olarak da yaklaşık 2 katrilyon değerinde bir proje. Biz bu projemizden bir katrilyonu, bu kampanyayla ekonomimize kazandırmak istiyoruz. Bu kampanyada özellikle altını ve dövizi olan vatandaşlarımızın, aynı zamanda gurbetçi vatandaşlarımızın ülkemizde yatırım yapmalarını teşvik etmek amacıyla projemizde fazladan 20 bin TL indirim yaparak, makbuzlarıyla gelen vatandaşlarımıza katkı sağlamak amacıyla böyle bir kampanya düzenledik” dedi.

Döviz bozdurmada limit yok

Kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü söyleyen Ünsal, döviz bozdurarak indirimden faydalanmak isteyenlerin, bozduracakları döviz miktarıyla ilgili olarak ise “Hiçbir limit yok. Aslında burada, yastık altındaki döviz, altın, TL ne varsa bunu ekonomiye kazandırmak çok önemli. Biz burada herhangi bir sınır koymadık. 100 dolar da bozdursa, sonuçta bir ev alacak parası varsa onu biz ekonomiye kazandırmak adına bu indirimi sağlıyoruz” şeklinde konuştu.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz