İnsafsızlar! Fransa’da boşanma aşamasındaki çift iki çocuğunu kaldırımda terketti

0
522
Reklam

Fransa’da boşanma aşamasında oldukları kaydedilen bir çift, 4 ve 6 yaşındaki iki erkek çocuklarını yağmur altında kaldırımda terketti. Hem baba hem de anne çocukları istemediklerini söyledi.

Fransa’da vicdanları sızlatan görüntü jandarmaya yapılan ihbarla ortaya çıktı. Ülkenin kuzeyindeki Aisne bölgesinde boşanma aşamasındaki bir çift, 4 ve 6 yaşlarında olan iki çocuklarını yağmurun altında pijamalı olarak kaldırıma terketti.

Yağmur altında kaldırıma bırakıp gitti

2018 yılında meydana geldiği kaydedilen olayda, babanın sabah 2 çocuğu ayrı yaşadıkları boşanma aşamasındaki eşine götürdüğü kaydedildi. Çocukları istemeyen anne de gün içerisinde iki küçük çocuğu babasına geri götürdüğü ancak babanın evde olmadığı kaydedildi. Bunun üzerine insafsız anne küçük çocukları çantaları ile birlikte yağmurun altında babanın evin karşısındaki kaldırıma terkederek oradan ayrıldı. Yağmuru yağması ve üzerlerinde sadece pijama olan çocukların ağlayarak anneye yalvarması da bişeyi değiştirmedi. Çocukların annelerinin aracının peşinden koştukları kaydedildi.

-Reklam-

Çocukları istemiyoruz

Manzaraya şahit olan bir komşu ise küçük çocukları alarak jandarmaya haber verdi. Jandarmanın irtibata geçtiği anne ve baba çocukları istemediklerini söyledi.

8 ay hapis cezasına çarptırıldılar

Mahkeme babalık yükümlülüklerini yerine getirmeyen ve çocukları dövdüğü belirlenen babaı 8 ay hapis cezasına çarptırdı. Ayrıca çocuklarının her birine 3 bin Euro ödemeye mahkum etti. Aynı suçta anne de 8 ay mahkum olurken çocukların her birine 2 bin Euro ödeyecek.

Küçük çocuklar koruyucu aileye verildi

Küçük çocukların ise koruyucu aileye verildiği, anne babalarının ayda 1 saat çocukları görme hakkı olacağı aktarıldı.

Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz