Konyalı gurbetçi, eşini defalarca bıçaklayarak öldürdü!

Reklam

Belçika’da yaşayan Konyalı gurbetçi, eşini bıçaklayarak öldürdükten sonra Hollanda’da polisler tarafından yakalandı. 

Olay, Belçika’nın Putte kasabasında gerçekleşti. Pazar gecesi karısını öldüren gurbetçi Ali G. cinayetten sonra Hollanda’ya kaçtı. Anvers savcılığından yapılan açıklamada, Zanlının eşinin defalarca bıçaklayarak öldürdüğünü kaçarken Hollanda’da Ulvenhout otobanında yakalandığını bildirdi.

Hollanda’da yakalandı

Anvers Savcılığı Sözcüsü Lieselotte Claessens, Ali G.’nin şimdilik Hollanda’da cezaevinde olduğunu ancak Hollanda makamlarıyla iletişime geçtiklerini ve Belçika’ya iadesini talep ettiklerini söyledi.

Onclick Popunder

Olaydan sonra açıklama yapan çiftin komşuları, “Duyunca şok olduk. İlk başta inanmadık Ali bunu nasıl yapar diye. Bizimle her zaman iyi geçinmişti çok arkadaş canlısı bir insandır. İlkokula giden bir çocukları vardı” ifadelerini kullandılar.

Defalarca bıçaklamış

Belçika basını, Eşinin, Ali’yi aldattığını söylüyor ancak savcılık bunun henüz doğru olmadığını bildirdi.

Savcılık cinayetin neden işlendiği hakkında detaylı bilgi vermezken Ali G. Facebook üzerinden yaptığı paylaşımlarda eşinin kendisini aldattığını ima eden paylaşımlar yaptığı öğrenildi. Polis ekipleri olaya ilişkin soruşturmayı devam ettiriyor.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

Yasal Uyarı! Arti33 İçerikleri Kaynak Gösterilmeden Alıntı Yapılamaz, Kanuna Aykırı Ve İzinsiz Olarak Kopyalanamaz.

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz