Köpekler için VİP havayolu şirketi kuruldu! Fransa uçuşu 7 bin 300 Euro

Reklam

Amerika Birleşik Devletleri’nde bir havayolu şirketi köpekler için VİP hizmet sunduğunu açıkladı. Şirket, yakın zamanda Paris’e de uçuş düzenleyeceklerini bildirdi.

ABD’de bir havayolu şirketi evcil hayvan sahiplerine oldukça cazip gelebilecek yeni, lüks ve oldukça pahalı, özel bir havayolu hizmeti sunmaya başladı. Şirket, köpekler için bir hava seyahati hizmeti olan BARK Air’i resmi olarak başlattı.

Onclick Popunder

İlk uçuşunu gerçekleştirdi

Şirket, hizmeti geçtiğimiz ay duyurmuştu ve ilk uçuşunu gerçekleştirdi. Evcil hayvan sahipleri, artık yüklü bir fiyat karşılığında evcil hayvanlarıyla birlikte yolculuk yapmak için şirketten bilet alabilecek. Şirket, özel jet kiralama şirketi Talon Air aracılığıyla hizmetini sunuyor.

Biletler hemen tükendi

Geçtiğimiz perşembe günü ilk uçuşun tüm biletleri, köpek ve sahibi için yaklaşık 5 bin 500 euro gibi oldukça yüksek fiyatlara rağmen tek yön olarak satıldı. New York ile Paris arasındaki bir uçuşun ise  7 bin 300 Euroya satılacağı açıklandı.

Havayolu şirketi yaptığı tanıtım filminde köpek sahibini köpek kulübesine koyarken köpeği VİP olarak uçakta misafir etti:

YASAL UYARI: Bu haberin yayın hakkı www.arti33.com sayfasına aittir. Fransa hariç haberin linki kaynak gösterilerek paylaşılabilir.

Tüm gelişmelerden haberdar olmak için Artı33’ü Facebook @arti33com, Twitter @haberarti33 ve Instagram’da @haberarti33 takip edin…

-Reklam- Bu Haberler de İlginizi Çekebilir

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz